ANASAYFA PROJELERİMİZ İLETİŞİM
DEVAM EDEN PROJELER

... ... ... ...

Yeri: Pendik İstanbul

İnşaat Alanı: 12.500 m2

Başlama Tarihi: 01.04.2013

Bitirme Tarihi: 31.12.2014

Fonksiyonları: 92 adet office ve 10 adet ticari Üniteden oluşmaktadır.

MetroWin Tower; modern çizgilerde tasarlanmış, sizi daha yükseğe taşıyacak kullanışlı ve prestijli ofisleri ile iş hayatınızı, geleceğin çok ötesinde bir anlayışla keyfe dönüştürecek. Başarıyı şansa bırakmayanlar için sıra dışı ve yenilikçi tasarımıyla prestiji farklı bir boyuta taşıyan MetroWin Tower; adalar manzaralı modern ofisleriyle, özel teknik donanıma sahip toplantı salonlarıyla ve sosyal imkânlarıyla iş hayatında tartışmasız başarıyı hedefleyenler için yükseliyor. Giriş katında yer alan bankacılık hizmetleri, Türkiye’nin ve dünyanın en seçkin markalarını bulacağınız mağazaları, pastane ve kafeleri ile sadece kendi sakinlerinin değil, tüm Pendik’in ilgi odağı haline gelecek bir projede yer alacaksınız. Daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin.. Daha detaylı bilgi için web sitesini ziyaret edin..

www.metrowin.com.tr

ORTAKLIÄžINI YAPTIÄžIMIZ PROJELER

... ... ... ...

Aile hayatını önemseyen projemizin peyzajında doğa sevgisi ve vazgeçilmezliği vardır. Günümüz koşullarında metropollerde yaşayan insanlar, huzurlu ve dinlendirici atmosferlere gereksinimi duyarlar. Kent yaşamının dayattığı normlar ve uzun zaman önce kaybedilen bahçe kültür ve pratikleri, Lokum Evler’de sürdürülebilir bir yaklaşımla yeniden kurgulanmış, yapay doğa dekorlarına karşı direnen saf bahçeler, doğanın gizemini yansıtan kompozisyonlar ile peyzaj, sürekli keşfedilen uzun soluklu sosyal peyzaj’a dönüşmektedir.

Lokum Evler’in sosyal peyzajı ihtiyaç duyulan yaşam tarzını sunar ve sakinleriyle birlikte nefes alan bir projeye dönüşür.

15 ile 19 katlı 7 bloktan oluşan projede farklı tiplerde 2+1 ve 3+1 daireler yer almaktadır.

İstanbul’un yeni merkezi Tuzla-Aydınlı’da hayata geçen proje lokasyon özelliğiyle de farklılaşıyor.

Üniversitelere, AVM’lere, sosyal ve sportif alanlara yakınlığıyla öne çıkan Lokum Evler, sahile 8 dakika, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 6 dakika, Alışveriş merkezlerine 6 dakika, Üniversiteler bölgesine ise 12 dakika uzaklıktadır.

Seyir terasları, yüzme havuzu, bisiklet parkurları, salıncaklar, çocuk parkları, Sosyal peyzajı arasında yürüyüş yolları, sokaklar ve meydanlardan oluşan sosyal tesis alanlarıyla, aile hayatına yönelik planlanan Lokum Evler, optimum kullanımlı daire planlarıyla da sayısız avantajlar sağlıyor. Daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edin.. www.lokumevler.com

ORTAKLIĞINI YAPTIĞIMIZ PROJELER

... ... ... ...

Yeri: Bağdat Caddesi - İstanbul

İnşaat Alanı: 55.560 m2

Başlama Tarihi: 01.08.2014

Bitirme Tarihi: 30.10.2014

Fonksiyonları: 341 adet konuttan oluşmaktadır.

www.parkresidencescadde.com

YATIRIMCI OLDUĞUMUZ PROJELER

"Ege Yapı tarafından gerçekleştirilen Pega Kartal'a yatırımcı olarak bukunmaktayız."

... ... ... ...

Yeri: Kartal - Ä°stanbul

İnşaat Alanı: 39.600 m2

BaÅŸlama Tarihi: 01.01.2013

Bitirme Tarihi: 01.07.2015

Fonksiyonları: 200 adet konut, 28 adet home-office ve 11 adet ticari üniteden oluşmaktadır.

İki kıtaya yayılmış binlerce yıllık tarihiyle sayısız şiire, şarkıya, tabloya ilham vermiş; görenlerin kalbini fetheden şehir: İstanbul, şimdi PEGA KARTAL ile yepyeni bir değişim rüzgarıyla buluşuyor. Dünyanın en eski kültür ve ticaret merkezinde; yatırımlarla her geçen gün büyüyen Anadolu Yakası’nın en önemli bölgelerinden Kartal’da, Adalara karşı yerden göğe kadar ayrıcalıklı bir yaşam yükseliyor�/p>

Daha Fazla bilgi için lütfen Web sitesini ziyaret edin.. www.pegakartal.com

ORTAKLIÄžINI YAPTIÄžIMIZ PROJELER

... ... ... ...

Yeri: Yedikule

İnşaat Alanı: 40.000 m2

BaÅŸlama Tarihi: Haziran 2013

Bitirme Tarihi: Åžubat 2016

Fonksiyonları: Rezidans, Ofis, Ticari Üniteler ve Müze

Daha Fazla bilgi için lütfen Web sitesini ziyaret edin..